Kategoriler

sahibinden satılık daire karasu

Karasu, Sakarya’da bulunan ve Karadeniz’e kıyısı olan eşsiz bir yerleşim yeridir. Sakinliği, huzuru, turizmi ve doğası ile birçok insanı ilçe sınırları içerisine çekmektedir. İlçe merkezinde yaklaşık olarak 30 bin kişi yaşamını sürdürür. Genel olarak da yaklaşık olarak 55 bin kişiye ev sahipliği yapar. Karasu; doğası, evleri ve huzuru ile Türkiye’nin en güzel yerleşim merkezleri arasındadır. Karadeniz’e olan uzun kıyı şeridi ile birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Bunun yanında doğal ve tarihi yerleri ile de birçok yerli ve yabancı turisti sınırları içerisinde misafir etmektedir. Bu nedenle Karasu’da yazlık daire bölgesi oluşturulmaktadır.

                Yazlık Daire Almak

Yazlık daire satın almak birçok açıdan yararlı bir yatırımdır. Özellikle otellerde tatil yapmanın pahalılığı ve yoruculuğu göz önünde bulundurulduğunda birçok insan yazlık almayı tercih eder. Yazlık daire satın almak sadece tatil amaçlı da olmamaktadır. Yazlığın kullanılmayan zamanlarında kişinin bu daireleri kiraya vermesi de hem yazlığın masraflarını çıkarmada hem de kişinin bütçesine yardımcı olmada iyi bir gelir kaynağı olabilir. Geleceğini düşünen birçok insan otellerde harcayacağı paranın birikerek yazlık almaya yetebileceğinin farkındadır. Bir senelik tatil masrafı ile neredeyse yazlık daire peşinatı ödenebilmektedir. Özellikle aileler açısından birçok faydası olabilecek olan yazlıkların, çocukların sosyal gelişimlerinde etkili olabilecek sağlam aile temelli arkadaşlıklar yaşayabileceği de tespit edilmiştir. Ayrıca yazlık alınan bölgede kişi havuzu, denizi ve bölgeyi iyi bilir. İlk kez gidilen yerlerde çıkan sorulardan olan boğulma, kaybolma, gereksiz yere vakit harcama gibi durumlar ile yazlık alımlarında çok fazla karşılaşılmaz. Bu nedenle kendini bir yere ait hisseden birçok insan yazlık daireler satın alırlar.

Karasu’da Yazlık Daire Hareketliliği

Sakarya, Bursa, İzmit ve İstanbul gibi büyük olan şehirlere yakınlığı ile Karasu, bölgede yaşayan insanların uğrak merkezlerinden birisidir. Gelişmekte ve büyümekte olan yapısı, yazlık dairelerin kullanışlılığı ve konforunu da etkilemiştir. Gayet iyi bir şekilde yapılmış yapıların bulunduğu Karasu’dan yazlık almak birçok açıdan mantıklı bir seçenektir. Özellikle İstanbul gibi bir şehre olan yakınlık birçok kişinin ulaşımında olan rahatlık sebebi ile Karasu’ya gitmesini sağlayabilir. Şehrin stresinden, kalabalığından ve yoruculuğundan bunalan birçok kişi sakinliği, doğası, cana yakın insanları, turizmi ve huzuru ile Karasu’dan yazlık almaktadır.

Resim
ÜLKER İNŞAAT

ULTRA LÜX DAİRELER

KARASU SATILIK 1+ 1 DAİRE

ULTRA LÜX ...

KARASU SATILIK 3+1 DAİRE

ULTRA LÜX ...

X
Whatsapp
Telefon