Kategoriler

karasuda satılık yazlık daireler

Karadeniz’ e kıyısı olan Karasu, yazlık daire fiyatları bakımından, diğer bölgelere göre oldukça uygundur. Böylelikle de fiyat bakımından, avantajları bulunurken, yine diğer özellikleri ile de yazlık sahibi olmak isteyenlerin seçimleri arasında yer alıyor.

                Her ne kadar yazlık daire fiyatları, denize sıfır olarak tercih edildiğinde kısmen yüksek olsa da denize yakın, fakat; içeri kesimlerde olan daire fiyatları oldukça düşük. Sizlerde hem bütçenize hem de seçimlerinize yönelik daire fiyatlarına ulaşarak, yine bunun yanı sıra Karasu konumu hakkında bilgi sahibi olduktan sonra, karasuda yazlık daire almanın faydalarına göz atabilirsiniz. Adapazarı (Sakarya) ‘da bulunan Karasu semtinde, aşağıda ki mahalleler bulunmaktadır. Yazlık fiyatları ise bu mahallelere göre değişiklik gösteriyor. İlk olarak, hangi mahallelerde seçim yapılabilir onlara göz atalım. İşte Karasu’ da bulunan mahalleler aşağıda ki gibidir.

Karasu’ da bulunan mahalleler

  • Aziziye mah.
  • İncili mah.
  • Kabakoz mah.
  • Kuzuluk mah.
  • Yalı mah.
  • Yeni mah.

Karasu, geçmiş zamanlarda bir köy olurken, tarihi değerleri de taşımaktadır. Böylelikle eski zamanlara ait bazı kalıntılar bulunurken, geleneklerini de halen bazı bölgelerde yaşatmaya devam ediyor. Yaz sezonunu, diğer tatil bölgelerine yönelik daha sakin bir konumda geçirmek isterseniz, karasuda yazlık daire almanın faydaları sınırlı değildir.

Sakinlikten yana olanların tercihi

                En önemli avantajı, diğer tatil bölgelerine göre oldukça daha sakin ve küçük olmasıdır. Kafa dinlemek isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Sizlerde, sakinlikten yanaysanız, küçük ve şirin bir semt olan Karasu’ yu tercih edebilirsiniz.

Karası’ da yazlık fiyatları

                Eğer ki, Karasu’ da bulunan yazlık fiyatlarına göz atmak gerekirse bilgiler şöyledir.

  • Fiyatlar, oda sayısı, bina yaşı ve teknik özelliklere göre değişiklik göstermektedir.
  • En yüksek fiyatlara göz atmak gerekirse, 5+1 olarak tercih edilebilecek bir yazlık içn 400.00,00 TL gibi bir fiyat karşınıza çıkacaktır
  • Eğer ki, daha küçük, şirin ve sakin bir yerde, uygun fiyatlı bir seçim yapmak istiyorsanız, bu durumda da karşınıza çıkacak olan fiyatlar; 70.00,00 TL ile 150.000,00 TL aralığındadır. Fakat bu daireler, denize daha uzak konumlarda yer almaktadır.

 

Resim
ÜLKER İNŞAAT

ULTRA LÜX DAİRELER

KARASU SATILIK 1+ 1 DAİRE

ULTRA LÜX ...

KARASU SATILIK 3+1 DAİRE

ULTRA LÜX ...

X
Whatsapp
Telefon