Kategoriler

karasu ucuz satılık daire

Yazlık satın almak isteyenler, elbette ki hem fiyat bakımından hem de dairelerin kalitesi bakımından pek çok farklı özelliğe dikkat etmektedir. Bunların yanı sıra, seçim yapılacak olan konumda oldukça önemli bir yere sahiptir.

                Yaz sezonunu, nasıl bir bölgede geçirmek istiyorsunuz? Karadeniz’ e kıyısı olan Karasu, sizler için ideal bir seçim olabilir. Eğer ki, karasuda yazlık dairelerini neden tercih etmelisiniz gibi bir soruya yanıt verilecek olursa, şu bilgilere göz atılması mümkündür.

Coğrafi konum bakımından önemli

                Karasu, Marmara Bölgesinde yer almaktadır. Sakarya’ ya bağlı bir ilçe olan Karasu, Bolu, Zonguldak, İstanbul gibi şehirlere ortalama olarak aynı mesafede yer alıyor. Yani, coğrafi konumu bakımından, bu şehirlerin ortasında yer alıyor denilebilir. Böylelikle istediğiniz zaman, İstanbul ya da Bolu’ ya seyahatlerinizi çok daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

                Karedeniz’ e kıyısı olması ile birlikte, tatil bölgesi olarak tercih edilebilir. Fakat, dikkat etmek gerekir ki, sakinlikten yana olanlar için daha idealdir. Her ne kadar geçtiğimiz yıllarda daha az gelişmiş ve daha az kalabalık olsa da günümüzde gelişim bakımından yeni adımlar atılmış ve bazı insanların tercihleri arasında yer almıştır. Elbette ki yine bir ege bölgesi ya da Akdeniz bölgesine göre oldukça sakin ve kafa dinleyici bir özelliğe sahip olmaktadır. Böylelikle de karasuda yazlık dairelerini neden tercih etmelisiniz sorularına bu yanıtlar verilebilir.

Uygun yazlık fiyatları

                Biliyorsunuz ki yazlık fiyatları, bulundukları konum itibari ile çok farklı değerler ile ev sahibi olmak isteyenlere sunulmaktadır. Genel olarak çok kalabalık ve şehre yakın olan yazlık fiyatları, ciddi fiyatlar karşılığında satışa sunulmaktadır. Fakat, Karasu’ da çok daha uygun fiyatlı yazlık daireler bulabilmek mümkündür. Böylelikle fiyatları bakımından da tercih sebepleri arasında olduğunu görebilmek mümkündür.

                Denize yakın ya da denize sıfır olarak bir daire tercih etmek istiyorsanız, elbette ki yine kısmen yüksek fiyatlar karşınıza çıkacaktır. Fakat, içeri kesimlerde daire fiyatları oldukça uygun olduğu gözlemlenmektedir. Sizlerde daire fiyatlarına göz atarak, özellikleri bakımından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer konular hakkında bilgiler, web sayfamız üzerinde yayınlanan diğer başlıklar altında sizlere sunulmaktadır.

Resim
ÜLKER İNŞAAT

ULTRA LÜX DAİRELER

KARASU SATILIK 1+ 1 DAİRE

ULTRA LÜX ...

KARASU SATILIK 3+1 DAİRE

ULTRA LÜX ...

X
Whatsapp
Telefon